Packaging

Good packaging = good sales.

Good packaging + product quality = good resale.

Start by creating a cool package. And we will help you with this!

Ми допоможемо вам зробити шедевр!

Виробники в Америці і Європі вже давно освоїли формулу успіху : «Хороший дизайн — хороший бізнес». Проте у нас доки не усі компанії можуть упевнено відповісти на питання: «А як розробка дизайну упаковки впливає на продажі»?

Давайте згадаємо, що ще впливає на продажі?

 • розташування товару на полицях. Видимість товару на полиці і зручність для покупця грають істотну роль
 • конкурентне середовище. Рідко товар стоїть сам по собі. Поряд з ним стоять аналогічні продукти за схожою ціною.
 • бренд виробника і міра довіри покупця до бренду в цілому. Частенько, саме бренд допомагає покупцеві запам’ятати вподобаний товар.
 • якість самого продукту. Яка б не була якісна і красива упаковка, сам продукт теж має бути гідним.
 • актуальність продукту для покупця. Сам товар має бути зрозумілий і затребуваний цільовою аудиторією.

Хороший, креативний, фірмовий дизайн упаковки — це головний ідентифікатор бренду і ця обіцянка споживачеві. Він в рази більше привертає увагу потенційних клієнтів, і відповідно більше продає.

Про продукт клієнт дізнається вже пізніше, і він може відповідати цій обіцянці або ні, або перевершувати його. Але, якщо для клієнта дизайн упаковки і сам продукт сов

Створення упаковки — це як ключ, який повинен відкрити двері до серця покупця

Створення упаковки — це рішення ряду завдань. Упаковка повинна:

 • ПРИТЯГНУТИ УВАГУ. Перше, що ми робимо перед тим, як приступити до розробки упаковки — це аналіз ринку, дослідження конкурентів і вивчення сучасних трендів в дизайні упаковки. Важливо, щоб ваш продукт явно виділявся серед конкурентів, з одного боку, і в той же час не випадав із загального конкурентного ряду.
 • СТВОРИТИ НАСТРІЙ. 80% покупок ми здійснюємо завдяки емоціям, а не голому розуму. Ми хочемо радіти, посміхатися, дивуватися і піклується. За допомогою дизайну ми створюємо потрібний настрій, емоцію, яка допоможе продати продукт і зміцнити імідж бренду.
 • ПОВІДОМИТИ ПРО ЯКІСТЬ І ВАРТІСТЬ ПРОДУКТУ. Колір, форма, шрифт, ілюстрації — усе це впливає на візуальну цінність продукту. Використовуючи різні поєднання кольорів, ми можемо чіткіше сформулювати для споживача рівень якості цього товару. Це дорогий продукт преміум класу, або навпаки, це продукт економ сегменту. І повірте, створення дизайну упаковки в економ сегменті іноді значно складніше, ніж розробити елітну упаковку для дорогого продукту.
 • ЗРОБИТИ ПРОДУКТ ЗРУЧНІШИМ У ЗБЕРІГАННІ, ТРАНСПОРТУВАННІ І ВЖИВАННІ. З кожним днем до упаковки пред’являються все більш і більш високі вимоги. Вона має бути не лише красивою, зручною, стильною. З нею повинно бути зручно і легко взаємодіяти як в процесі продажу, так і в процесі подальшого використання товару.
 • БУТИ ЕКОЛОГІЧНОЮ. Після використання товару має бути гарантія того, що використана упаковка не забруднює довкілля. Перед тим, як наш дизайнер упаковки або група дизайнерів приступає до розробки і створення упаковки, ми обов’язково цікавимося у нашого замовника, в якій саме друкарні він замовляє друк, які матеріали використовуватиме. Усе це враховується в процесі роботи над дизайном.

 

Цінність товару для покупця: 80% – упаковка, 20% – сам продукт і його ціна

Let's make you a cool packaging design!

Дизайн упаковки шоколаду, кави, чаю, молока, мила, спецій і багатьох інших товарів має свою специфіку.

Ми завжди пам’ятаємо, що створення упаковки товару має, як мінімум дві складових — це власне краса, дизайн і технічні вимоги, які пред’являються з боку різних органів. Тому уважно вивчаємо кожен конкретний випадок.

Дизайн етикетки

У рамках цій сторінці, ми також хочемо окремо сказати про дизайн етикетки, яка є частиною упаковки. Дивно, але простий споживач зазвичай не розділяє, що в одному місці він бачить упаковку, а в іншому етикетку, тому що сам товар від візуального представлення його – це не окремі речі, а ціле. Для виробника ж, розробка етикетки — це часто складне завдання.

Ви бачите етикетки на пляшках з соками, алкогольних напоях, молочній продукції, шампунях, і іншій продукції, яка продається найчастіше в скляній тарі або пляшках з поліетилену

 

Розробка етикетки вимагає особливої креативності

На перший погляд, може здатися, що розробка етикетки — це набагато легше, ніж розробити дизайн для великої упаковки, наприклад, для коробки цукерок. Але швидше, ситуація йде навпаки.

Етикетка — цей дуже маленький простір, на якому треба вирішити усі ті ж завдання, про які ми говорили вище. Це виділитися серед конкурентів, захопити увагу, познайомити покупця з брендом і запам’ятатися.

Розробка дизайну етикетки вимагає уважнішого підходу при виборі кольорів і шрифтів, ліній і розмірів, щоб усі важливі елементи були легко помітні навіть на пристойній відстані, коли людина проходить по торговому ряду. Наприклад, на коробку цукерок можна навіть нанести принт якоїсь відомої картини, “Таємну вечерю” або “Мону Лізу” або намалювати індивідуальне рішення. На етикетках таке рішення в принципі не реалізовується. Завдання ускладнюється багаторазово.

Важливо так само відмітити, що етикетка – це складна, складена конструкція. Найчастіше етикетки складаються з двох елементів:

 • власне етикетки — лицьової частини, яку ми зазвичай бачимо;
 • контретикетки, яка розміщується на тильній стороні, де зазвичай розміщується склад, дата, де зроблено і так далі

Іноді є ще третій елемент – кольеретка, де зазвичай розміщується логотип бренду і дата/термін зберігання/термін придатності.

Замовити дизайн упаковки і етикетки

Замовити дизайн упаковки ви можете у багатьох компаніях в Харкові і Україні. Ми, дизайнери  Goracio, пропонуємо вам більше ніж дизайн макет упаковки. Ми гарантуємо уважний і інтелектуальний підхід до рішення вашої задачі. Ми розуміємо, що для вас, дизайн упаковки – це не просто ціна, яку ви платите за наші послуги, а ще і час, такий важливий для бізнесу.

Вартість дизайну упаковки розраховується індивідуально у кожному конкретному випадку і частіше залежить не від нас, а від вас, з яким завданням ви до нас приходите. Чи хочете ви дешевше? Или хочете шедевр і терміни підтискають? Ми вислухаємо вас, заповнимо бриф і після цього зможемо сказати точну ціну дизайну упаковки або етикетки.