Команда Goracio

Goracio — це команда професійних фахівців.

Об’єднує нас — любов до творчих завдань і вміння досягати

поставлених цілей в задані терміни

Креативний директор об’єднує, направляє і надихає наших спеціалістів. Саме робота креативного директора дозволяє отримувати результат, у якому переплітаються сучасні тренди і досвід минулих років. І якщо дизайнера можна порівняти зі стрілою, що летить до мети, то креативний директор — лучник, який пустив цю стрілу в політ.

Креативний директор

Маркетологи і відділ продаж бачать мету, вірять в себе і не звертають увагу на перешкоди. Девіз нашого Керівника Відділу продаж: Спочатку треба вплутатися в серйозний бій, а там вже буде видно.

Маркетологи та відділ продаж

З боку може здатися, що все просто. Вони грають кольорами, рухають лінії і підбирають сучасні шрифти. Але не все так просто! Дизайнери створюють ті самі образи, які дозволяють бренду ефективно розвиватися. І тому ми пам’ятаємо, що в сучасному світі якість “картинки” як мінімуму на 30 % визначає рівень продаж і прибутковості.

Дизайнери, поліграфісти

На екрані може бути красиво. Але ж головне — щоб і в реальності, на тиражі вартістю десяти тисяч, теж було все добре. Наш препресс забезпечує якість на самому останньому етапі — етапі додрукарської підготовки. Саме тому ми говоримо, що несемо відповідальність за якість друку.

Препресс

Світ не ідеальний. Він сповнений прихованих і явних дефектів. Але!!! На фотографії все буде як в ідеальному світі — без “сучка і задирки” , з природними тінями, ідеальною формою і кольором.

Фотограф-ретушер

Вирує робочий процес, дзвонить телефон, месенджери безперервно підкидають нові і нові повідомлення. А менеджер проектів — як танцюючий шива — все бачить і скрізь встигає. І поговорити з замовником, і тираж відправити, скласти перелік завдань на найближчий час. І завжди залишається час і місце для філіжанки хорошої кави!

Менеджер проектів

Реально те, що ми можемо собі уявити. І ми втілюємо в реальність образи, створені художником. Власне, що ж такого —  дiм збудувати? Намалюємо — будемо жити!

Художник-ілюстратор

Дизайн сайта – це не просто зручний інтерфейс. Він ще повинен бути красивим, інтуїтивно зрозумілим і бути логічним продовженням стилю компанії. Саме за зовнішнім виглядом сайту замовник судить про компанію.

UI/UX дизайнер

Здорово, коли дизайнер зміг намалювати шедевральний дизайн, з урахуванням всіх сучасних трендів, тенденцій та врахував всі “забаганки” замовника. Але ще здоровіше буде, якщо все це зможе ОЖИВИТИ верстальник. Що б усi сміливі ідеї дизайнера добре виглядали на будь-якому екрані будь-якого пристрою. В цьому і проявляється майстерність Front-end розробника.

Front-end розробник

Його роботу не видно, але без нього сайт не працюватиме. Без бек-енду дизайн та верстка так і залишаються лише гарними малюнками. Бек-енд наділяє сайт істинним сенсом та функціоналом. Робить сайт справжнім комерційним продуктом, що приносить прибуток.

Back-end розробник

Кожен проект — це комерційний продукт. У нього є прихід, витрата, собівартість і прибуток. Все це потрібно порахувати і врахувати. Виписати документи, заплатити податки, виплатити вчасно зарплату. Ось з таких серйозних і кропітких завдань і складається звичайний день фінансового супергероя — аккаунт-менеджера.

Аккаунт менеджер

Кінець — справі вінець! Але перед самим закінченням проекту завжди потрібно перевірити — а не затесався  ворог у наші ряди і не навставлял він дурних помилок на самому видному місці. Та й взагалі, чи працює сайт, як задумували, а не “як воно само вийшло”.

Тестувальник

Правильно знайти потрібне слово — часом досить нетривіальне завдання. А якщо врахувати, що потрібно знайти не одне слово, а ціле речення — взагалі складно! І що б і за серце брало, і Google був задоволений, і клієнт одразу за гаманцем тягнувся. Та що от що скажу — не легко бути художником слова — креативним копірайтером!

Копірайтер

Втілює нові ідеї, визначає стратегію розвитку компанії, створює атмосферу дружелюбності: удобрює, поливає і підгортає. Постійно жжот! Тому ми його, з метою профілактики, періодично мокаем, охолоджуючи запал і відновлюючи баланс веселощі / робота.

Керівник агентства, СЕО

Наші нагороди

Ukrainian Label

2020, 2021

Ukrainian Packing Star

2020, 2021